Hollywoodzki uśmiech

Hollywoodzki uśmiech

U każdego człowieka wyrastają dwa komplety zębów. Najpierw w wieku dziecięcym – mleczaki. Następnie zęby stałe. Jest ich w sumie trzydzieści dwa, a każdy rządzi się swoimi prawami. Dlatego warto zawczasu zadbać o hollywoodzki uśmiech. Nasza szkoła policealna oferuje kierunki dzięki którym zdobędziesz pełne kwalifikacje do pracy w gabinecie stomatologicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat oferty naszej szkoły policealnej? Czytaj zatem dalej. Chętnie opowiemy o kierunkach i formie nauczania. 

Czego uczysz się na zajęciach? 

W naszej szkole policealnej dajemy wykształcenie średnie bez zdanego egzaminu maturalnego. Dodatkowym plusem jest brak ukrytych kosztów. Zostajesz naszym słuchaczem bezpłatnie. 

Z nami nauczysz się przygotowania gabinetu oraz stanowiska pracy lekarza dentysty. Pokażemy Ci jak należy poprawnie asystować dentyście podczas wykonywania zabiegu. Krok po kroku wspólnie przygotujemy i odpowiednio przechowamy leki, materiały i narzędzia niezbędne do pracy. Dodatkowo opowiemy jak wykonywać czynności administracyjne i prowadzić dokumentację związaną z funkcjonowaniem gabinetu dentystycznego. 

Tryb nauczania

Zajęcia odbywają się w trzech trybach. Dziennym podczas którego spotykamy się z naszymi słuchaczami w dni powszednie, minimum trzy razy w tygodniu. Wieczorowym zajęcia odbywają się w dni powszednie ale w godzinach popołudniowych. Weekendowym spotkania odbywają się co tydzień, popołudniami w piątki oraz soboty i niedzielę. Sam decydujesz, który z zaproponowanych trybów jest dla Ciebie. Wszystkie nasze szkoły policealne mieszczą się w Warszawie, w ścisłym centrum.

Praktyka 

Darmowa szkoła policealna w Warszawie stawia przede wszystkim na zajęcia praktyczne. Mamy świadomość tego, że sama teoria niewiele da jeśli nie przećwiczymy wspólnie poznanych technik. Dzięki odpowiednio wyposażonych w profesjonalny sprzęt salom dydaktycznym macie szansę, podczas zajęć rozwijać swoje umiejętności. 

Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Dynamiczny rozwój technologii sprawił, że nieustannie poszukujemy fachowców. Co wymaga nauki i doskonalenia zawodowego. Obecnie przywiązujemy ogromną wagę do naszego wyglądu. Dlatego chcemy mieć hollywoodzki uśmiech nie tylko na zdjęciach. Wzrasta tym samym zapotrzebowanie na wykwalifikowanych w tej dziedzinie osób. 

Do wyboru posiadasz kierunek:

  • stomatologia
  • asystentka stomatologiczna
  • higienistka stomatologiczna 

Co po szkole?

Absolwenci kierunku mogą znaleźć zatrudnienie w gabinetach i przychodniach dentystycznych oraz gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach. 

Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Trwa nabór na lato 2023. A my czekamy właśnie na Ciebie! Studium policealne zapewni Ci odpowiedni start w drodze do sukcesu. 

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna w Warszawie – https://policealna.gowork.eu

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij