Metoda Genki English – sposób na efektywną naukę języka angielskiego

Metoda Genki English – sposób na efektywną naukę języka angielskiego

W jaki sposób najłatwiej nauczyć dziecko angielskiego? Wcale nie poprzez skomplikowane kursy! Wbrew pozorom maluchy najefektywniej uczą się poprzez zabawę, słuchanie oraz to, co sprawia im przyjemność. Zamiast umieszczać je na sztywno w ławce, znacznie lepiej pozwolić im na swobodę. Rozwiązaniem jest nauka języka angielskiego poprzez metodę Genki English. To przede wszystkim bardzo skuteczny, wyjątkowy i stworzony z myślą o dzieciach kurs nauki języka angielskiego.

Dla kogo będzie idealna metoda Genki English?

Czy każde dziecko może nauczyć się języka obcego? Oczywiście, że tak! Metoda Genki English zakłada efektywne działania, dzięki którym przedszkolaki i starszaki przyswoją sobie nawet najtrudniejsze słówka czy zasady. To kurs, który dedykowany jest dzieciom w wieku od 3 do nawet ponad 9 lat.

Najlepiej wybrać taką szkołę języka angielskiego, w której zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, podzielonych na podstawie umiejętności językowych maluszka. Nie wszystkie dzieci przychodzą absolutnie bez wiedzy. Niektóre mają już zajęcia w przedszkolach, gdzie śpiewają piosenki, poznają kolory czy nazwy zwierzątek po angielsku.

Na czym polega metoda?

Sam przebieg nauczania jest bardzo ciekawy i prosty. Dzieci uczą się podstawowych umiejętności, takich jak czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie bezpośrednio w języku angielskim. Przede wszystkim angażuje się tutaj dziecko do działania, bawi i uczy jednocześnie. To czysta przyjemność zamiast przymusu! Dziecko angażowane jest za pomocą multimedialnych materiałów, interaktywnych zadań.  Wybierając szkołę idealną dla swojego malucha warto sprawdzić, czy posiada ona niezbędne certyfikaty i statusy. Jedyną taką szkołą, która posiada status Expert w stosowaniu metody Genki English jest Baby English Center w Łodzi.

Wszystkie zajęcia odbywają się w oparciu o zabawę. Mają cyklicznie ułożoną tematykę, dzięki czemu na nowych etapach wprowadzane są odpowiednie elementy, jak słownictwo, zagadnienia gramatyczne itp. Dodatkowo całość opiera się również o ciągłe powtarzanie materiału, dzięki czemu dużo łatwiej przyswajana jest wiedza. Jeśli szukasz optymalnego sposobu na naukę języka angielskiego dla dziecka – Genki English będzie najlepszym rozwiązaniem!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij